FAQ

Personalizacja

Jeśli chcesz tylko zmienić kolor lub dodać swoją nazwę lub logo, zwykle kosztuje to dodatkowe 10 €
Niestety nie. Możemy przenieść nasze logo w inne miejsce lub dostosować je do projektu
Kupując produkt z możliwością personalizacji napisz do nas po dokonaniu płatności. Jeżeli produkt nie posiada możliwości personalizacji napisz do nas z zapytaniem czy możemy spersonalizować produkt dla Ciebie. Pamiętaj, aby informację o personalizacji wysłać do 4 godzin po zaksięgowaniu wpłaty
Zmiana koloru: Prześlij nam informację o kolorze (wartość CMYK) oraz określ, który element ma być edytowany. Projekt: Prześlij nam swoją grafikę (najlepiej wektorową) lub PNG bez tła w wysokiej rozdzielczości i daj nam znać, gdzie chcesz ją umieścić. Wyślij nam e-mail ze wszystkimi informacjami, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wysyłka i Doręczenie

Zgodnie z opisem danego produktu czas produkcji wynosi od 3 do 14 dni roboczych, po finalizacji dokonujemy wysyłki zgodnie z opcjami zamówienia.
Sprzedajemy produkty na całym świecie i nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty dostawy, ponieważ zależy to pod wieloma względami od operatora w Twoim kraju i organów celnych. Nie można określić daty dostawy.

Śledzenie Przesyłki

Po zakończeniu zamówienia otrzymasz od nas email z linkiem do śledzenia przesyłki, lub otrzymasz go z serwisu furgonetka.pl
W przypadku wysyłki zagranicznej uaktualnienia w śledzeniu dokonuje urząd celny co czasem wydłuża aktualizacje informacji

Wymiany i Zwroty

Nie mamy takich potrzeb, wystarczy że poinformujesz nas czy mamy dokonać zwrot czy też wymianę. Wpisz proszę na paczce numer zamówienia.
Czas na zwrot jest do 14 dni od daty otrzymania.
Oczywiście, prosimy o przesłanie maila z informacją jaki produkt chcesz zmienić i jaki rozmiar, prosimy również o numer przesyłki. który do nas prześlesz, co przyspieszy proces produkcji nowego produktu dla Ciebie

Anulowanie zamówienia

Anulowanie zamówienia może nastąpić nie później niż 3 godziny po dokonaniu płatności ze względu na proces przygotowania i produkcji zamówienia.
po otrzymaniu informacji o anulowaniu dokonujemy zwrotu przez bramkę płatności, z której skorzystałeś, w przypadku Paypal zwrot następuje natychmiast, a w przypadku płatności kartą może to potrwać około 3 dni roboczych (w zależności od banku)

Jak mierzyć?